Gå direkt till innehållet

Säljes i Stockholm

215 791 annonser

Säljes i Stockholm

215 791 st
Läs om sorteringen av sökresultatet
Volkswagen Passat/Golf Sommar Däck & Fälg / Passar Många VW
Volkswagen Passat/Golf Sommar Däck & Fälg / Passar Många VW
Volkswagen Passat/Golf Sommar Däck & Fälg / Passar Många VW

Däck & fälg · Solna

Idag 15:22

Volkswagen Passat Sommarhjul Med Nästintill Nya Grymma GoodYear Sommardäck! Hjulen tillhör en Volkswagen passat men passar många olika Volkswagen bilar och andra inom Volkswagen Koncernen. Däcken har knappt kört en halv sommarsäsong och är i princip nya, fälgarna är använda men också i väldigt fint skick! --------------------------------------------------------------------------- Hjulen Kan Passa: VOLKSWAGEN Passat (B6/B7/B8) Golf (5/6/7) Tiguan (Vissa versioner) Jetta Touran (Vissa versioner) Passat CC AUDI A4 (B7/B8) A6 (C6) Q3 (Vissa versioner) SKODA Suberb (B6/B7) Octavia (Mk2/Mk3) SEAT Leon (Mk2/mk3) Toledo (Mk4) --------------------------------------------------------------------------- Om du undrar om hjulen passar på din bil oavsett om de finns med på listan eller inte, släng gärna iväg ett meddelande till mig med regnr så kollar jag upp det så snabbt som möjligt! Specifikationer på däck och fälg kommer nedan. --------------------------------------------------------------------------- DÄCK SPECIFIKATIONER Fabrikat: GoodYear Modell: Efficient Grip Dimensioner: 225/50/17 Belastning och Hastighetsindex: 98V Mönsterdjup: 8-8,5mm (Kommer från fabrik med 8-9mm) Skick: Utmärkt FÄLGSPECIFIKATIONER Fabrikat: Volkswagen Original Modell: Passat Artikelnummer/Serienummer: 3AA 601 025 E Storlek: 7,5x17 tum Bultmönster: 5/112 Navhål: 57,1 ET: 47mm Skick: Använda/Väldigt Fina --------------------------------------------------------------------------- Har du frågor eller funderingar så är det bara att höra av dig, skifte av hjul går att ordna! Kika gärna på min profil för andra däck och fälg, har även andra uppsättningar och däck (nya och begagnande) för riktigt grymt pris som inte är ute på blocket så du får absolut höra av dig för om du har behov av någon annan uppsättning eller gummi som inte är annonserad! Skambud undanbedes, pris kan diskuteras vid snabbaffär.
7 500 kr
Företag

Motorbåt · Ekerö

Idag 15:21

När konstruktören Carl Albert Fagerman anställdes på Kommanditbolaget Sjöexpress 1923, kunde hans konstnärsskap få blomma ut. Få har haft en sådan känsla för långa, slanka och effektiva linjer som just Fagerman. Och en av hans första båtar att förverkliga, var just Mogul. Med ett obrutet språng och utförd i ädlaste hondurasmahogny, blev hon ett smycke vid beställarfamiljen Nordemans brygga där hon kom att stanna i många år framöver. Idag är Mogul en del av Sveriges flytande kulturarv. En båt som, bortsett från den skyddande halvsalongen, i stort sett fortfarande är original och som kan njutas av på samma sätt som hon gjordes som nysjösatt för 100 år sedan. Under fördäcket sitter idag en modern diesel som ger henne både säkerhet och ekonomi som passar dagens båtliv. Mogul är idag i ett mycket gott skick och redo för sin 102-säsong. Är det du som tar chansen och får njuta av henne vid din brygga och in i framtiden? Självklart hjälper vi dig med underhållet av henne under den tiden av året som du ska ägna åt annat, så att hon varje år levereras till din brygga i bästa skick. Välkommen till ett vackrare båtliv! Runabout/Mahogny/Riva/Gar/Chris/Klassiker/Veteran/Pettersson/
395 000 kr
Företag

Bilar · Haninge

Idag 15:19

CUPRA Born VZ e-Boost är byggd för att förena sportig energi med utmanaranda. 100% eldriven omfamnar CUPRA Born din passion för bilkörning men på ett mer hållbart sätt. CUPRA Born erbjuds med lång räckvidd utan att tumma på körglädjen - maximera accelerationen med en knapptryckning genom e-Boost. Den maximala effekten på 210kW (326 hk) ger dig en elektrisk räckvidd på upp till 590 km. ERBJUDANDE - 591.900kr (ord pris 666.900kr) Räkneexempel 30% kontaktinsats : 156.930kr 36 månader 1000mil/år inkl service 3621kr/mån Kostnad för försäkring och vinterdäck tillkommer! Förmånlig finansiering med CUPRA Billån Vi erbjuder CUPRA Billån med garanterat restvärde, en smart finansieringslösning som ger dig frihet och flexibilitet. Du får tryggheten i att vi garanterar bilens restvärde vid avtalets slut, och räntan är dessutom avdragsgill. När avtalet löper ut kan du välja att: Byta till en ny CUPRA Behålla bilen och köpa loss den Lämna tillbaka bilen utan att oroa dig för andrahandsvärdet Räkneexempel 30% kontantinsats : Bilen är extrautrustad med bland annat : -AR-HUD: Head up-display med förstärkt verklighet, Akustik-vindruta -Laddkabel Mode 2 - 10A/2, 3kW för vanligt eluttag + Dubbelt lastgolv i bagaget -CUPRA Connect Plus, 3 års giltighetstid -Pilot L: Adaptiv farthållare inkl Travel Assist, Remote Park Assist m minne, Helljusassistent -Sennheiser AMBEO Concerto ljudsystem med 425W digital förstärkare inkl 10 högtalare, -Panoramasoltak -Tech M: Kessy (nyckellöst låssystem) Belysning i yttre dörrhandtag, Trådlös smartphoneladdare, Car2X-funkt. (larm) Kontakta oss för mer information!
3 621 kr
(2 897 kr ex. moms)
Olofsson Bil AB, Cupra / Seat Albyberg
160  av totalt 313 567 annonser
Blocket är en del av Schibsted Marketplaces.
Schibsted ASA är ansvarig för dina data på denna webbplats.Läs mer här