177 900 kr
Säljes av:
Jensen & Englund Marine AB
Företag
Säljes av:
Jensen & Englund Marine AB
(Företag)
Beskrivning
Lev DeLuxe-livet.
Mångsidighet toppar listan över de många faktorer som gör VX-modellerna till våra mest eftertraktade vattenskotrar. En imponerande prestandasamling som transporterar dig från vattensporternas spänning till vilsamma upptäcktsfärder i charmiga vattendrag och vikar väcker bestående lojalitet.
Senaste VX DeLuxe är verkligen premiumvattenskotern som sticker ut genom att erbjuda en kraftfull blandning av högpresterande spänning, precisionshantering, körkomfort och design. Med det lätta NanoXcel2-däcket® är VX DeLuxe ett säkert spel för den ultimata körupplevelsen.
Jämfört med VX-EU så har denna den större TR-1 motorn på 115hk, 4,3’ skärm inkl startspärr, cruise assist och mer påkostat säte, färg och dekaler.
Info:
Slagvolym - 1049cm³
Längd - 3.37m
Bredd - 1.24m
Torrvikt - 311kg
Finansiering? Leverans till din hemmahamn? Försäkring? Service och garantier?
Prata med oss om helheten kring ditt båtägande!
Vi säljer även vattenskoter trailer och flytbryggor.
Jensen & Englund är din Yamahapartner i Storgöteborg!
www.jensenenglund.se
Länk till produkten:
Mer info Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Jensen & Englund Marine AB

Ta kontakt med oss om ni har några funderingar eller önskar paketpris med Yamaha utombordare
www.jensenenglund.se
Mer information hittar du på http://www.jensenenglund.se

- Butikssida på Blocket
- www.jensenenglund.se
- Visa telefonnummer
- Svinholmsvägen 120, Kungsbacka (hitta.se)
- Org.nr 556706-7920 (Bolagsverket)
Företaget har godkänt att de endast annonserar produkter och tjänster som är i enlighet med gällande lag.