ANNONS

(NY) Franke Underbyggd Köksfläkt, rostfri 60 cm via auktion

    Företag
Obs! Produkten är en retur och kan därför ha skadat emballage. Några fläckar och repor förekommer. Eventuellt kan mindre delar saknas så som skruv, på grund av mindre hål i emballaget.110.0350.545 Tyst och effektiv spisfläkt med fina funktioner. Slimmad front, endast 33 mm, gör den till en diskret hjälpreda i köket. Ledbelysningen ger ett behagligt ljus vid matlagningen. Metalltrådsfiltret och Easy Clean motorn förenklar rengöringen avsevärt. De fem hastigheterna gör att matoset effektivt sugs ut vare sig du kokar vatten eller steker på högsta effekt. Easy Clean Rengöring av fläkten handlar för de flesta bara om filtret. Har du en köksfläkt med Easy Clean gäller det även motorpaketet som du enkelt lossar och kan plocka ned. Med enkla handgrepp tar man lös fläkthjul och skyddsgaller som därefter diskas för hand eller i diskmaskin och motorpaketet torkas med fuktig trasa.Installationsmått:Installation bredd (cm) 60Nischbredd 60Mått:Bredd: (cm) 60Djup: (cm) 47.8Höjd: (cm) 26.5Sladdlängd: (cm) 110Vikt: (kg) 1.458Ventilationsslag - dimension (mm) 150ModellbeskrivningProdukttyp: FläktkåpaInstallationstyp: UnderbyggdTyp av fläkt: Kombinerad (kolfilter/ventilerad)Form: PlattSerie: 600Färg på enhet: Rostfritt stålFärg utsugningsrör: Rostfritt stålLeverantörens färgnamn: Stainless SteelSmart-kategori: Ingen/IngetGTIN: 7612981420963Funktioner och egenskaper:Antal hastigheter: 4+int.Ljuskälla: LEDAntal ljuskällor: 2ID Kolfilter: 112.0298.466Fettfilter: Tvättbart rostfritt stålLuftbackventil: JaFjärrkontroll: NejWi-Fi: NejAnpassad för röststyrning: Ingen/Inget Klicka på länken för att läsa mer samt för att delta i den spännande budgivningen.
Inlagd igår 23:55 i Kök
Säljes av:
Budi Ab
Företag
Säljes av:
Budi Ab
 (Företag)
Budi AB
Budi AB logotyp
Mer information hittar du på http://www.budi.se
Budi AB logotyp
ANNONS
ANNONS
ANNONS
ANNONS
ANNONS
Blocket är en del av Schibsted marketplaces.
Schibsted News Media AB och Schibsted ASA är ansvarig för dina data på denna sidan.Läs mer