ANNONS

Datorer, mobiler & högtalare via konkursauktion

    Företag
Missa inte vår stora konkursauktion hos Budi! Här har du chansen att fynda Apple MacBook Pro, iPhone 11, Microsoft Surface Laptop Go och mycket mer. Auktionen avslutas den 9 oktober 2024, så se till att lägga ditt bud i tid. Besök www.budi.se för att se alla objekt och lägga bud. Fantastiska deals väntar på dig! Fullständiga villkor och detaljer finns på vår hemsida. Lycka till, och må bästa bud vinna! Bland utropen återfinns bl.a: - Dator Apple MacBook Pro 14 tum (2021). - Dator Apple MacBook Pro 16 tum (2021). OBS! Repor på skärmen. - Dator Microsoft Surface Laptop Go. - Dator Microsoft Surface Go. - Dator Microsoft Surface Laptop. - Mobil Apple iPhone 11 64GB. - Dator Apple MacBook Air 13 tum(2015) - Dator Asus ChromeBook C423N. - Mobil Samsung Galaxy S10 128GB. OBS! Skrapad baksida. - Dator Asus VivoBook M413I. OBS! Inget OS och defekt chassi - Mobil Apple iPhone SE 64GB. - Apple iPad Air (2013). - Mobil Apple iPhone SE. OBS! Skador på baksidan. - Mobil Apple iPhone SE. OBS! Skador på framsidan och repor på baksidan. - Högtalare Sonos One SL S22 (gen 1). Klicka på länken "Gå till auktionen" för att se mer och buda.
Inlagd 27 september 10:10 i Bärbara datorer
Säljes av:
Budi Ab
Företag
Säljes av:
Budi Ab
 (Företag)
Budi AB
Budi AB logotyp
Mer information hittar du på http://www.budi.se
Budi AB logotyp
Miljöpåverkan
Denna vara sparar 280 kg CO₂e vilket motsvarar produktionen av 9 nya mobiltelefoner.
ANNONS
ANNONS
ANNONS
ANNONS
ANNONS
Blocket är en del av Schibsted marketplaces.
Schibsted News Media AB och Schibsted ASA är ansvarig för dina data på denna sidan.Läs mer