Datorer, mobiler & högtalare via konkursauktion
Företag
Länk till produkten
Gå till auktionen Beskrivning
Missa inte vår stora konkursauktion hos Budi! Här har du chansen att fynda Apple MacBook Pro, iPhone 11, Microsoft Surface Laptop Go och mycket mer. Auktionen avslutas den 9 oktober 2024, så se till att lägga ditt bud i tid. Besök www.budi.se för att se alla objekt och lägga bud. Fantastiska deals väntar på dig! Fullständiga villkor och detaljer finns på vår hemsida. Lycka till, och må bästa bud vinna!
Bland utropen återfinns bl.a:
- Dator Apple MacBook Pro 14 tum (2021).
- Dator Apple MacBook Pro 16 tum (2021). OBS! Repor på skärmen.
- Dator Microsoft Surface Laptop Go.
- Dator Microsoft Surface Go.
- Dator Microsoft Surface Laptop.
- Mobil Apple iPhone 11 64GB.
- Dator Apple MacBook Air 13 tum(2015)
- Dator Asus ChromeBook C423N.
- Mobil Samsung Galaxy S10 128GB. OBS! Skrapad baksida.
- Dator Asus VivoBook M413I. OBS! Inget OS och defekt chassi
- Mobil Apple iPhone SE 64GB.
- Apple iPad Air (2013).
- Mobil Apple iPhone SE. OBS! Skador på baksidan.
- Mobil Apple iPhone SE. OBS! Skador på framsidan och repor på baksidan.
- Högtalare Sonos One SL S22 (gen 1).
Klicka på länken "Gå till auktionen" för att se mer och buda.
Plats Bromma, Stockholms stad
Inlagd 27 september 10:10 i Bärbara datorer
Säljes av:
Budi Ab
Företag
Säljes av:
Budi Ab
(Företag)
Budi AB
Mer information hittar du på http://www.budi.se
- Butikssida på Blocket
- www.budi.se
- LINTA GÅRDSVÄG 5A, Bromma (hitta.se)
- Org.nr 559246-0421 (Bolagsverket)
Miljöpåverkan
Denna vara sparar 280 kg CO₂e vilket motsvarar produktionen av 9 nya mobiltelefoner.ANNONS