329 000 kr
Säljes av:
Stockholms Båtdepå AB
Företag
Säljes av:
Stockholms Båtdepå AB
(Företag)
Beskrivning
Båten visas vid vår hall ovanför Rindö Hamn, ring eller mejla för att boka visning.
Jeanneau 595/605 Merry Fisher-2014
Suzuki DF90-2014
Timmar ca 280
Båt att förlänga säsongen med, man åker väl skyddad i hytten långt in på hösten.
Fin hyttbåt som är ny servad inför säsongen.
Garmin plotter,
Webasto värmare,
Gaskök enlågigt,
Diskho med kran,
Peke i fören,
Badstege,
Hydraulstyrning,
Trimplan,
Vindrutetorkare,
Bäddbar dinett,
Vi är båtmäklare / båtförmedling som köper, byter in båtar i Vaxholm/Rindöhamn vid restaurang Syrran & Jag med bäst säljläge. Finansiering via Swedbank finans VI HAR STOR EFTERFRÅGAN PÅ BÅTAR, TVEKA INTE ATT HÖRA AV ER OM NI VILL HA HJÄLP ATT AVYTTRA ER BÅT
Länk till produkten:
www.batdepan.se Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Stockholms Båtdepå AB

Vi erbjuder finansiering via Ecster och Swedbankfinans vid ditt båtköp. Behöver ni försäkring så ordnar vi det förmånligt via Svedea. Alla våra båtar är varudeklarerade för att du som kund ska veta vad du köper.
Alla våra båtar visas på vår försäljningsbrygga i Rindöhamn framför restaurang Batteriet med bästa säljläge.
Tveka inte att höra av er om ni vill sälja er båt. Vi köper, byter in samt förmedlar båtar.
Kontakta oss nu för en offert!
Mer information hittar du på http://www.batdepan.se

- Butikssida på Blocket
- www.batdepan.se
- Visa telefonnummer
- Rindöhamn, Vaxholm (hitta.se)
- Org.nr 559052-0325 (Bolagsverket)
Företaget har godkänt att de endast annonserar produkter och tjänster som är i enlighet med gällande lag.