Gå direkt till innehållet

Säljes i Blekinge

10 354 annonser

Säljes i Blekinge

10 354 st
Läs om sorteringen av sökresultatet
Peugeot 207 CC THP 1.6 150 hk
Peugeot 207 CC THP 1.6 150 hk
Peugeot 207 CC THP 1.6 150 hk

Bilar · Sölvesborg

Idag 09:29

Peugeot 207 CC THP 1.6 150 hk

  • 2007
  • Bensin
  • 13 786 mil
  • Manuell
Mycket trevlig cabriolet! Lämplig som året runt bil, sommarbil eller kanske till studenten. Plåtcab som håller tätt, underhållsfritt och enkelt. Cab sköts enkelt med knapptryckning. Vinterdäck på fälg följer med. Nybesiktigad ua maj 2025. Nyservad maj 2025. Framvagn nyrenoverad maj 2025 med nya fjädrar, stötdämpare, fjäderben, stabilisator & länkarmar.
47 000 kr
Tältvagn med mycket förvaring.
Tältvagn med mycket förvaring.
Tältvagn med mycket förvaring.

Husvagn · Olofström

Idag 09:13

Då med en tår i ögat har vi bestämt att sälja vår fina tältvagn, då vi nu köpt husvagn. Denna tältvagn är den mest gedigna tält-konstruktion vi sett finns på marknaden. Tältduken kan ej jämföras med något annat vi har tittat på, då denna är så extremt tjock och kraftfull. Själva tältduken är från australiska Gordigear dessa tält är så tätta i alla skarva så de är godkända både mot ormar och andra insekter inte skall kunna ta sig in i bodelen. Under tältdelen finns ett fantastiskt utrymme för alla packning. När tältdelen är nerplockad har vi även haft sex ställbara stolar samt två större ihopfällbara bord samt stolsdynor filtar mm som vi lagt uppe på tältet men som får plats under kapellet man har överst som är helt vattentät. Släpet har en totalvikt på 500 kg så jag vill tror att de flesta bilar även de minsta bilar får dra denna vagn med vanligt körkort. Extremt lätt att dra. Vi har haft den efter vår veteranbil. Släpet är skattebefriat förutom årliga avgiften på 69kr. Inga bromsar som kan krångla, så besiktningen är kopplingen samt belysning. Alla fönster/dörrar är öppningsbara samt ett myggnät som går rulla upp samt fönster som även det går att rulla upp. Ljust i vagnen när dessa är upprullade, mörkt när dessa är nere=solen stör inte när man ska sova. Vi har använt den mkt sparsamt ca 5 ggr sen har den stått inomhus. Sängplatser är 210x170 Bodelen har måtten 330x250 då är inte sängplatser medräknad. Vi har varit två vuxna samt två barn som sovit i den. Vi har sovit i den när det stört regnat utan en enda droppe kom in i vagnen. Går inte att jämföra med camplet eller annan tältvagn då denna har mkt mer förvaring, går mkt snabbare att fälla upp och ta ner.
35 000 kr

Bilar · Ronneby

Idag 08:23

BMW *330* Coupé Pandem

  • 1999
  • Bensin
  • 31 338 mil
  • Manuell
Lägger nu ut min e46.. Ägt bilen i väldigt många år.. Mycket gjort och bytt. Har haft denna bil i olika utföranden. men nu har jag fått andra saker att prioritera. Utvändig utrustning: * M3 GTR Huv * M paket runt om. * M-Speglar * Pandem kit * Pandem Vinge * Folierad i Wasabi Green * 19'' "bbs" fälgar * Coilovers * Purge system. (Kan plockas bort) --- Invändigt: * Utbytta stolar fram. * Klätt om dörrsidor i svart och vit skinn. * lackat lister i vit. * sitter en Bluetooth stereo --- Motor utbytt till en M54B30. hade gått ca 22500 när den monterades.. och har kört ca 600-700 mil sedan dess. Monterades elektronisk gaspedal för detta. Anpassat bränsleledning för motor. För tillfället lyser ABS pga givare hö fram kass. SRS lampan lyser pga bältessträckare i förarstol. dessa kan enkelt åtgärdas. växellåda utbytt. satte 100 som riktpris så är inte stenhård.. hör av er om ni vill veta mer.
100 000 kr
160  av totalt 154 904 annonser
Blocket är en del av Vend
Blocket är en del av Vend. Vend är ansvarig för dina data på denna webbplats. Läs mer här