Gå direkt till innehållet

Säljes i Helsingborg

11 659 annonser

Säljes i Helsingborg

11 659 st
Läs om sorteringen av sökresultatet
Volvo V40 Cross Country D2 Powershift Momentum Euro 5
Volvo V40 Cross Country D2 Powershift Momentum Euro 5
Volvo V40 Cross Country D2 Powershift Momentum Euro 5

Bilar · Helsingborg

Idag 09:35

Nu är det dags att sälja vår trotjänare och pendlarbil. Bilen vi säljer är en Volvo V40 Cross Country 2014 diesel automat. Pärlan har gått strax under 29000 mil och är välservad genom åren. Nu senast bytte vi kompressorn i ACn då den blev lite trött inför sommarvärmen men den funkar fint och kyler väl igen! Dess för innan har vi bland annat bytt stötdämpare bak, bromsar och framrutan på grund av en spricka. Bilen har några år på nacken och det syns på sina ställen men i det stora hela är den i fint skick och funkar som den ska. Bilen finns i Helsingborg. Skambud undanbes! 🚫
99 000 kr

Bilar · Helsingborg

Idag 07:46

Audi TT Coupé 1.8 T Euro 3

  • 2000
  • Bensin
  • 0 mil
  • Manuell
Säljer min pärla. Besiktigad tom 251130, ua. Innan du vill pruta vill jag att du tittar på den. Inga "sista priset" och inga skambud. Svarar inte på oseriösa mejl.
39 000 kr

Bilar · Helsingborg

Idag 02:16

en riktigt fin Range Rover i toppskick. Det här är en bil för dig som vill ha både stil, komfort och prestanda – med fyrhjulsdrift, automat och lyxig interiör. Jag har ägt bilen sedan 15 december 2024 och har tagit hand om den med största omsorg. Den har alltid tankats med diesel premium och förvarats på ett ansvarsfullt sätt. Anledningen till försäljning är att jag ska flytta från Sverige annars hade jag gärna behållit den. Skick & Service Bilen är i mycket bra skick, både invändigt och utvändigt. Inga tekniska fel, inga varningslampor. Den är nybesiktigad, och följande har nyligen gjorts: • Nytt batteri • Nya bromsbelägg • Nytt bronslager Allt är i ordning – bara att sätta sig och köra. Teknisk information: • Motor: 2.2L SD4 diesel, 190 hk • Växellåda: Automat • Drivning: Fyrhjulsdrift (AWD) • Utsläppsklass: Euro 5 • Årsmodell: 2012 • Miltal: 17 000 Utrustning i urval: • Klimatanläggning (AC) • Parkeringssensorer • Bluetooth och ljudsystem • Farthållare • Multifunktionsratt • Läderdetaljer i interiören • Elhissar, elbackspeglar • Snygga lättmetallfälgar • Tonade rutor • Start-/stoppfunktion
159 000 kr

Sport · Helsingborg

Igår 23:19

Nu har dagen kommit då jag tyvärr inte kan ha kvar flera hojar längre pga. jag ska bli pappa, och då måste jag dessvärre sälja min ögonsten. Utplockad i juni 2024 och sparsamt körd, 1050 mil. Hojen är helt felfri, inga skador, inga skrapor, aldrig tappad. SAMTILIGA ORGINALKVITTON OCH SERVICERAPPORTER FRÅN YAMAHA CENTER HELSINGBORG FINNS KVAR. I paketet ingår följande komponenter till värde av: Akrapovic Helsytem (Carbon), 11.300 Quickshifter, 3000 Tailtidy från R&G Racing, 1500 USB laddare, värde 2000 Highsider styränden, värde 800 Highsider styrspeglar, värde 1000 Gasrör utbytt till gasrör från R7 för maximal full gas, värde 500 Toptankpad, värde 600 Sidotankpaneler, värde 1000 Comfortsäte, värde 4000 Orginal-speglar, styränden, säte, gasrör, tail, samt avgasrör kommer med på köpet. Endast seriösa bud. Har ingen brådska med att sälja den så jag svarar inte på skambud.
85 000 kr
160  av totalt 135 762 annonser
Blocket är en del av Vend
Blocket är en del av Vend. Vend är ansvarig för dina data på denna webbplats. Läs mer här