Säljes i Jönköping
23 315 annonser
Säljes i Jönköping
23 315 st
Läs om sorteringen av sökresultatet

- 2010
- Bensin
- 12 890 mil
- Manuell
52 000 kr












HR 5.5:a med en Mercury 175pro xs med extra allt!
Brenderup 1500 ASR X med lång gångramp.
Båten med en brädd på 249 cm gör att den är väldigt stabil och bjuder på fantastiska fiskeytor.
Med detta skrov så får man en fantastisk sjögång.
Lättplanande och lyfter sig från vattnet så att bara en liten del av skrovet har kontakt med vattnet.
I båten finns ett startbatteri och två Lithium. Alla batterier inkl Lithium batterierna laddas av stora motorn eller av en Victron laddare 25A via två st DC- DC chargers. (En kabel laddar allt)
Skärmarna och elmotorn är ihopkopplade med nätverk.
2st minn kota raptor 8 (ankrar 2,4m)
Lowrance HDS LIVE 16
Lowrance HDS PRO 12
Lowrance 3-in-1 givare
Lowrance Aktivtarget 2 (inkl elektriskt reglage (fotpedal)
Lowrance ghost 24/36V
Ethernet
NMEA 2000 nätverk
Extra huvudströmbrytare till förbrukning.
Lithium batteri 12v 80A
Lithium batteri 24v 100A
Agm startbatteri
Victron DC-DC charger 12/12
Victron DC-DC charger 12/24
Victron laddare 25A
Säkringar skiljerelä
Säkringar Elmotor
RAM fästen
4 st RAM spöhållare
2st infällda spöhållare i relingen.
Mercury active trim
Övrig utrustning:
Transportkapell (sytt för att passa med utrustningen) helt nytt.
Extra dyna bak
Lång gångbrygga på trailer
Detta är den bästa fiskebåten jag haft. Kan starkt rekommenderas .
Båten har väldigt få gång timmar och har endast använts vid 5-6 tillfällen. Dvs att allt är som nytt. Kvitton mm finns för fulla garantier.
Inga skambud.
649 000 kr
- 2025
- El
- 1 mil
- Automat
6 895 kr
Atteviks Bil AB - Jönköping
Pga oseriös köper så lägger jag ut min Brenderup H3/4260b igen, släpet är i gott skick då kärran är sparsamt använd till och från mestadels i privat bruk, påskjutningsbroms funkar klockrent och inga bekymmer med el eller dylikt.
Gallerna är köpta i efterhand och är smidiga att ta av och på med hjälp av gångjärn, väldigt praktiska att kunna ta till när man behöver köra grenar eller sly mm.
Överlag en kraftig bra att ha kärra, som går att köra både lätta och tunga lass på då det är förstärkt ram samt att den är smidig att dra efter bil och väldig stabil på vägen
Besiktigad fram till 30/6-25
Har ni övriga frågor eller funderingar så tveka inte på att höra av er.
Priset är diskuterbart
Mvh Adam
22 500 kr
dags att sälja båten. Lite info om den.
motor: volvo penta md2b, mycket bränsle snål.
kompressor kylskåp med frysfack, fotogenvärmare med spjäll så man kan välja att värma ruffen eller aktern eller båda två. elektrisk spoltoa med septitank. tvålågigt gasolkök. diskbänk med elektrisk tryckvattenpump från färskvattentank. ombyggd i aktern med två bänkar mitt emot varandra, mellan dom kan man sätta ett bord. fyra kojplatser. båten har två separata elsystem med dubbla generatorer, ett enbart för start och ett för förbrukning, på så sätt riskerar man inte att start batterierna är tomma när man ska åka hem. jabasco automatläns. kärra med traktorkoppling. batterierna för förbrukning bytt för två år sedan. enklare ekolod. stereo med Bluetooth. div. rep och ankare mm. ingår.
vid frågor ring gärna
/Richard 0705718336
35 000 kr
Ford Fiesta 5-dörrar 1.25 Trend Euro 5
- 2013
- Bensin
- 8 000 mil
- Manuell
Mycket väl omhändertagen Ford Fiesta från 2013. Gått endast 8000 mil. Nytt batteri 2023. Inga skador eller problem med motorn, aldrig några anmärkningar vid besiktning. Allt i tipptopp och servicebok väl ifylld. Vinterdäck medföljer om så önskas. Besiktigad till januari 2026.
59 000 kr
- 2004
- Bensin
- 0 mil
- Manuell
6 000 kr