Säljer en fin Peugeot 208 1.0 PureTech med 5 dörrar och Euro 6-motor. Perfekt bil för stadskörning med låg förbrukning och billig försäkring. Går mjukt och fint, väldigt lättkörd och smidig.
Bilen är nyligen servad och har både sommar- och vinterdäck på fälg, båda i bra skick. Senast besiktigad utan anmärkning och redo att köras. Bra servicehistorik, billig i drift och låg skatt.
Perfekt pendlarbil eller förstabil – enkel, trygg och ekonomisk.
Kontakta mig vid intresse!
En ej sönder meckad och olaglig A-Traktor som starar och går bra.
Har rullat 36000mil.
Vi har snart haft den i 4år och har inte haft några större problem med den. Har bytt en del saker som kylare, generator, skivor och belägg, handbromsvajer.
Bes 2024 12 ua. Nästa bes är 2026 12.
Finns en del skavanker som lacksläpp, rost på skärmar,
Vinter däck följer med.
Kia med den mesta utrustningen
Gt line
Awd
Backkamera
Navigation
6000 mil
Manuell
El backlucka
Defekt motor efter fel monterat oljefilter
Har varken tid eller plats att hålla på med den
ägt i princip sedan den var ny, packväskor medföljer, går som en dröm , servad efter ordning, den som inte begriper vad det är för hoj göre sig icke besvär, besiktnings befriad