
Säljes i Stockholm
215 469 annonser
Säljes i Stockholm
215 469 st
Läs om sorteringen av sökresultatet


- 2016
98 900 kr
Draget Motor AB









Båten haft sannolikt 4 ägare inkluderat säljaren.
Båten försedd med en fd demo motor från -03 endast 209 H från en Marina p g a en stöld av motorn hos den första ägaren.
Motorn jmf bar med enfyrtaktare> 40 knop tyst och snabb, bränsle snål.
Har bara använt 98 oktan
Skick:
Båten är bottenmålad.
Mindre läckage styr hydraulik
Ståkapell i kassett är slitet ..dragkedjor torkat ..
Och några fönsterpartier har tejpats..
Utrustad:
Äldre Garmin plotter
Hel dynsats
I övrigt badstege , flagga, lanternor, stolsöverdrag
Båt motor m m
Stöldmärkt och registrerad
159 000 kr


Idag 20:19
Suzuki Liana 1.6 4WD - Pålitlig & praktisk med lågt miltal
- 2006
- Bensin
- 14 300 mil
- Manuell
Hej!
Nu har du chansen att förvärva en välskött och pålitlig Suzuki Liana 1.6 4WD från 2006. Denna bil kombinerar komfort med praktisk fyrhjulsdrift, vilket gör den idealisk för både stadskörning och landsväg – oavsett väderförhållanden.
Självklart finns det några skavanker, som man kan förvänta sig av en bil från 2006, men inget utöver normalt slitage.
Med en mätarställning på ca 141 300 km och regelbunden service är detta ett fordon som erbjuder många problemfria mil framöver.
Bilen är för närvarande avställd och inte besiktad, men gick igenom besiktningen utan anmärkningar senast i december 2023 – ett gott tecken på att bilen är i bra skick och redo för att rulla vidare med en ny ägare.
Sommar och vinterdäck ingår
Skatt per år: 1 856 kr
Antal ägare: 2 st – men vi är de första egentliga ägarna om man bortser från bilhandlaren
20 000 kr
- 2011
- Bensin
- 18 186 mil
- Manuell
75 000 kr