Säljer av mitt lilla ”lager” då jag valt att prioritera annat istället.
”Lagret” består av följande;
2st Flextra blixtljus - 1000kr
1st Bullboy LED Arbetsbelysning m. Inbyggt blixtljus - 1000kr
1st XBB reläkit - 1500kr
1st DEMOEX Ledson Pollux9+ Gen. 2 - 1000kr
Blixtljusen är otroligt starka, och även nya i kartong. Säljes då jag inte kommer ha användning för de. Pris; 1000kr.
Arbetsbelysning från Bullboy, de har OSRAM S8 dioder och har ca 7400lm (riktiga), den har även inbyggt blixtljus, som är godkänt enl. ECE R65 (d.vs. väggodkända i Europa). Pris; 1000kr.
XBB reläkit (relä och OBD dongle), köptes begagnat av en som hade haft det monterat i ca 2mån, men säljes då det inte användes, jag har inte testat det själv men det ser i princip nytt ut.
Pris: 1500kr.
Ledson Pollux9+ Gen. 2 (DEMOEX) säljes då jag köpte det enbart för att se hur det skulle se ut med 3st Pollux9+ Strobe, så därav säljs det. Har funktionstestat, och alla dioder fungerar (även orange + vitt pos), den har lite skavmärken på glaset men det är inget som påverkar prestandan.
Det medföljer tyvärr inga externa DT-kontakter, utan det är enbart lampan, monteringsfot + inbyggda DT-kontakten som medföljer.
Pris: 1000kr.
Kan visas och hämtas ifrån Arboga, alt. skickas enl. överenskommelse. Allt kan köpas separat eller som paket, bättre pris desto mer du handlar såklart :D
Hör av dej vid ev. frågor!
Med Vänliga Hälsningar,
Tandis / Rasmus J