Swedoor Ytterdörr CLASSIC PUCCINI 10x21, vä (B11) *Auktion
Företag
Länk till produkten
Mer information och fler bilder hittas på vaxxa.se Beskrivning
Swedoor CLASSIC PUCCINI Svart.
10x21, Vänsterhängd. Inkl karm, ej trycke/lås.
Har suttit som demodörr i butik. Mindre repor/skador finns, se bilder.
Ord nypris: ca 19.000kr
Karmyttermått,
Bredd: 10
Höjd: 21
Classic Puccini är en ytterdörr inspirerad av klassisk arkitektur från förra århundradet. Det historiska uttrycket kombinerat med modern konstruktion ger en mycket slitstark dörr som uppfyller hårda kvalitetskrav. Dörren kan fås med en färg på utsidan och en annan på insidan och finns också som pardörr. Dörren har dekor på utsidan och är spårfräst på insidan.
Märke/Tillverkare: Swedoor
Bredd: 1000
Höjd: 2100
Dörrplacering: Ytterdörr
Dörrtyp: Slagdörr
Objektet säljs genom öppen budgivning på auktion hos Vaxxa. Säljaren undanber kontakt på annat vis än via Vaxxa Support. Om du önskar kontakt med säljaren ber vi dig kontakta Vaxxa först. Vi tar inte inbyten.
Besök www.vaxxa.se för att delta i budgivningen och ta del av mer information. Du kan enkelt ansöka om lånelöfte där. Välkommen att kontakta vår support från Norrbotten vid funderingar. Kontakta oss på 010 - 777 10 00 eller support@vaxxa.se.
Är du intresserad av att sälja något själv? Besök Vaxxa.se/salja och sälj ditt första objekt på auktion förmånligt och tryggt.
Plats Luleå
Inlagd i måndags 11:40 i Byggmaterial
Säljes av:
Vaxxa.se - Nätauktioner
Företag
Säljes av:
Vaxxa.se - Nätauktioner
(Företag)
Vaxxa.se - Nätauktioner
Schyssta auktioner för både köpare och säljare!
Välkommen att kontakta vår support från Norrbotten!
Vi kanske inte har snabbaste dialekten, men vi är naturliga, ärliga och ser alltid till att få jobbet gjort.
Du kan ringa, eller mejla oss. Vi är redo för dig vardagar 08.00-17.00.
Telefon: 010-777 10 00 | E-post: support@vaxxa.se
Mer information hittar du på http://www.vaxxa.se/
- Butikssida på Blocket
- www.vaxxa.se/
- Visa telefonnummer
- Visa mejladress
- Maskinvägen 27, Luleå (hitta.se)
- Org.nr 559022-4506 (Bolagsverket)
ANNONS