Datorer, mobiler m.m. via konkursauktion
Företag
Länk till produkten
Gå till auktionen Beskrivning
Konkursauktion hos Budi Auktioner! Missa inte chansen att fynda HP EliteBook 830 G5, Samsung Galaxy S10e och HTC Vive Cosmos Elite. Auktionen avslutas den 11 september 2024. Flera unika teknikprylar finns tillgängliga. Passa på att göra riktiga kap! Se hela utbudet och lägg dina bud idag. Besök oss online på Budi Auktioner!
Bland utropen återfinns bl.a:
- Kamera Canon EOS M50 Mark II. inkl. Sairen Q1 mikrofon.
- Dator HP EliteBook 830 G5. OBS! Inget OS.
- Dator HP EliteBook 830 G5 inkl. laddare. OBS! Kosmetiska skador.
- Dator HP EliteBook 830 G5 inkl. laddare. OBS! Kosmetiska skador
- VR Headset HTC Vive Cosmos Elite kit. Obs, Ej funktionstestat.
- Mobil Samsung Galaxy S10e 128GB.
- Mobil Samsung Galaxy S9. OBS! Repor på skärmen.
Klicka på länken för att se mer och buda.
Plats Bromma, Stockholms stad
Inlagd 2 september 09:18 i Bärbara datorer
Säljes av:
Budi Ab
Företag
Säljes av:
Budi Ab
(Företag)
Budi AB
Mer information hittar du på http://www.budi.se
- Butikssida på Blocket
- www.budi.se
- Visa mejladress
- LINTA GÅRDSVÄG 5A, Bromma (hitta.se)
- Org.nr 559246-0421 (Bolagsverket)
Miljöpåverkan
Denna vara sparar 280 kg CO₂e vilket motsvarar produktionen av 9 nya mobiltelefoner.ANNONS