Säljes av:
Budtorget
Företag
Säljes av:
Budtorget
(Företag)
Säljs på auktion hos Budtorget. För aktuellt bud och information klicka på länken i annonsen.
Polar 590 E 2002
Alde 3000 vattenburen golvvärme
Dubbelsäng
Ny kyl/Frys
Kassett toalett
Spisfläkt
Stor taklucka
Ventura Neptune Marine Förtält (Nytt i kartong)
Cykelställ
Komposit gasoltub
Nyligen renoverat badrum på firma dokumentation finns
Besiktigad fram till 2025-04-30
Mått:
Längd 770cm
Bredd 252cm
Totalvikt: 1500kg
Övrig kommentar:
Bra bruksskick
Finns lite mindre skador se bilder
Myggnät i dörren saknas
Länk till produkten:
Klicka här för info, bilder och budgivning Budtorget
Vi tycker att det ska vara enkelt att sälja ett objekt, endast en knapptryckning bort, vi finns vid din sida under hela försäljningsprocessen.
Vi tycker också att det ska vara enkelt att köpa ett objekt. Att köpa ett begagnat objekt ger både trygghet och frihet.
Vi tycker även att det ska vara enkelt att bidra till ett mer hållbart samhälle genom att köpa en använd/begagnat objekt.
Tillsammans ändrar vi hur en auktion borde fungera – för alla.
Mer information hittar du på http://www.budtorget.se
- Butikssida på Blocket
- www.budtorget.se
- Visa telefonnummer
- Visa mejladress
- Solkraftsvägen 4, Stockholm (hitta.se)
- Org.nr 559440-0490 (Bolagsverket)
Företaget har godkänt att de endast annonserar produkter och tjänster som är i enlighet med gällande lag.